środa, 1 maja 2013

Coursera - już niedługo kurs o dietetyce

6 maja zacznie się kurs Nutrition, Health, and Lifestyle: Issues and Insights zorganizowany przez Uniwersytet Vanderbilta, na który się zapisałam i nie mogę się już doczekać:)Od miesięcy jestem wielką fanką Coursery i korzystam, na ile wystarcza mi czasu (a czasem nawet bardziej) - z jednej strony żałuję, że takich możliwości nie było dziesięć czy piętnaście lat temu, z drugiej mam świadomość, że zupełnie inaczej się podchodzi do zdobywania wiedzy w bardzo młodym wieku, no i nie bez znaczenia jest fakt, że mając większe doświadczenie i szersze horyzonty dużo łatwiej jest przyswajać nowy materiał, nawet z zupełnie nieznanych wcześniej dziedzin.

Kurs o odżywianiu wydaje się bardzo ciekawy, przy tym niespecjalnie obciążający czasowo, a z doświadczenia mogę powiedzieć, że amerykańskie kursy opierają się na bardzo praktycznym podejściu. Kurs jest oczywiście bezpłatny:)

2 komentarze:

  1. uu właśnie Cię odkryłam i zostanę! ubaw po pachy. nie myślałaś o zrobieniu instruktorki fitness? i może miałabyś ochotę wrzucać też co nieco o swoich treningach siłowych? pozdrawiam! Aśka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za dobre słowo:) Co do instruktora, to myślę że lepiej sprawdzam się z drugiej strony...

      Usuń